Loading...

 

 

Virtuaalne Ihaste metsajooks

Toimumise aeg13.-20. mai 2021 

ToimumiskohtIhaste metsa puhke- ja spordiala või vabalt valitud 5-kilomeetrine rada 

Võistluse korraldaja: MTÜ Sportlik Eesti 

Distants: 5 km 

Registreeri kohe

 

Vanusepiirangud 

Jooksudistantsi võivad läbida kõik huvilised, kellel on piisav treenitus distantsi läbimiseks (vanema või eestkostja loal ja vastutusel võivad startida ka lapsed). Samuti on distantsile oodatud kõik, kes soovivad vahemaa läbida kõndides. 

Vanuseklassid jooksudistantsil: 

Kuni 20-aastased (sündinud aastal 2001 ja hiljem) 
21-39-aastased (sündinud 1982-2000) 
40-59-aastased (sündinud 1962-1981) 
60+ (sündinud 1961 ja varem) 

Registreerimine ja osalustasud: 

Registreerimine toimub interneti teel heategevusjooks.ee 20. mai õhtuni.  

  • Virtuaaljooksuna on võimalik osaleda 5-kilomeetrisel tähistatud rajal Ihaste metsa- ja spordiala või vabalt valitud rajal.  
  • Oma tulemuse edastamiseks, läbi 20. maini viiekilomeetrine ring ning fikseeri see kas spordikella või nutitelefoni abil.  
  • Samuti on võimalik originaalraja läbimine ajavõtu kiibiga skaneerimise abil.
  • Tulemusi ootame 20. mai südaööni. 

SmileRuni osavõtumaks on 15 eurot, millest 50% moodustab annetus. Annetused lähevad TÜ Kliinikumi Lastefondi kaudu Herbert Masingu kooli miljööteraapilise Pepleri ravikodu psühholoogilise nõustamise toetamiseks.  

Eelregistreerimine kuni 20.05.2021 – 15€

Registreerumise kinnitus

Osavõtja on registreeritud võistlusele alles siis, kui on tasutud osavõtumaks. Maksmise aeg (mitte registreerimise aeg) on aluseks osavõtutasu arvutamisel. 

Registreerudes kinnitab osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja), et vastutab ise oma (lapse/eestkostetava) tervisliku seisundi eest ning nõustub, et korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.  

Peale registreerumist salvestatakse sportlase andmed keskkonnas tolknet.ee ning seejärel on igal osalejal võimalik sisestada enda tulemus. Tulemus on võimalik sisestada käsitsi või GPX faili abil.  Samuti on võimalik originaalraja läbimine ajavõtu kiibiga skaneerimise abil, tulemus sisestatakse ajavõtusüsteemi automaatselt.

Rada 

SmileRun: Ihaste metsajooksu raja start asub Ihaste metsa puhke- ja spordialal, jalgpalliväljaku kõrval. Peale starti kulgeb rada mööda metsasiseseid radu ning samuti metsa äärses piirkonnas. Finišeerutakse taas Ihaste metsa puhke- ja spordialal, jalgpalliväljaku kõrval. 

NB! Kuna tegemist on avatud rajaga, on iga võistleja kohustus jälgida liiklust ümbritsevat liiklust ning liiklusreegleid.  

Tutvu rajakaardiga

 

Punktiarvestus 

Esimese etapi 100 kiiremat raja läbijat teenivad punkte vastavalt sellele, mis kohal nad finišiprotokollis on.  

Kõik osalejad, kes on finišiprotokollis 100+ kohal, teenivad endale 1 osaluspunkti. 

Punktiarvestuses osalevad vaid need inimesed, kes läbivad distantsi ettenähtud kohas ning sisestavad ajavõtukeskkonda sellest GPX faili. Teise etapi puhul on tegemist Ihaste metsa puhke- ja spordiala ametliku rajaga: rajakaart 

Autasustamine jooksudistantsil: 

Autasustatakse meeste ning naiste absoluutklassi ja iga vanuserühma kolme parimat lõpetajat, kes on läbinud distantsi ettenähtud kohas ning sisestavad ajavõtukeskkonda sellest GPX faili või  läbivad originaalraja ajavõtu kiibiga skaneerimise abil.  

Auhindade kättesaamiseks võtavad võitjatega ühendust SmileRuni korraldajad.  

Muu 

Korraldajal on õigus teha juhendisse muudatusi. Kõik muudatused võistluse juhendis tehakse teatavaks võistluse kodulehel. 

Layer
Layer
Layer

Jälgi meid

Top