Loading...

 

 

I etapp: ERM-i Jüriööjooks (virtuaalne)

Toimumise aeg: 22. – 29. aprill 2021 

Toimumiskoht: 
ERMi ümbritsevad pargid ning kergliiklusteed või vabalt valitud 5-kilomeetrine rada 

Võistluse korraldajad: MTÜ Sportlik Eesti ja ERM 

Distants: 5 km 

Registreeri kohe Võistleja infokiri

 

Igal õhtul saadetakse päeva jooksul registreerunutele infokiri koos stardinumbri ja selle kättesaamiseks vajamineva koodi kapiluku avamiseks. Kui oled end just kirja pannud ning tahad ajavõtukiibiga kohe jooksurajale asuda, siis helista julgesti numbrile 5907 4335. Üldjuhul aga täna registreerides saate homme kiibiga virtuaaljooksul ka startida.

Vanusepiirangud 

Jooksudistantsi võivad läbida kõik huvilised, kellel on piisav treenitus distantsi läbimiseks (vanema või eestkostja loal ja vastutusel võivad startida ka lapsed). Samuti on distantsile oodatud kõik, kes soovivad vahemaa läbida kõndides. 

Vanuseklassid jooksudistantsil: 

Kuni 20-aastased (sündinud aastal 2001 ja hiljem) 
21-39-aastased (sündinud 1982-2000) 
40-59-aastased (sündinud 1962-1981) 
60+ (sündinud 1961 ja varem) 

Registreerimine ja osalustasud: 

Registreerimine toimub interneti teel heategevusjooks.ee 29. aprilli õhtuni.

Virtuaaljooksuna on võimalik osaleda 5-kilomeetrisel tähistatud rajal ERM-i ümbruses või vabalt valitud rajal.

Oma tulemuse edastamiseks, läbi 22.-29. aprillini viiekilomeetrine ring ning fikseeri see kas spordikella või nutitelefoni abil. Samuti on võimalik originaalraja läbimine ajavõtu kiibiga skaneerimise abil. Rohkem infot võistleja infokirjast.

Tulemusi ootame 29. aprilli südaööni.

SmileRuni osavõtumaks on 15 eurot, millest 50% moodustab annetus. Annetused lähevad TÜ Kliinikumi Lastefondi kaudu Herbert Masingu kooli miljööteraapilise Pepleri ravikodu psühholoogilise nõustamise toetamiseks.

Eelregistreerimine kuni 29.04.2021 – 15 EUR

Registreerumise kinnitus:

Osavõtja on registreeritud võistlusele alles siis, kui on tasutud osavõtumaks. Maksmise aeg (mitte registreerimise aeg) on aluseks osavõtutasu arvutamisel.

Registreerudes kinnitab osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja), et vastutab ise oma (lapse/eestkostetava) tervisliku seisundi eest ning nõustub, et korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

Peale registreerumist salvestatakse sportlase andmed keskkonnas tolknet.ee ning seejärel on igal osalejal võimalik sisestada enda tulemus. Tulemus on võimalik sisestada käsitsi või GPX faili abil. Samuti on võimalik originaalraja läbimine ajavõtu kiibiga skaneerimise abil. Rohkem infot võistleja infokirjast.

Rada

SmileRun: ERM-i Jüriööjooksu raja start asub ERMi peaukse vahetust lähedusest, kergliiklustee juurest. Peale starti kulgeb rada mööda Muuseumi ning Enni teed suunaga ERM-i B parkla suunas. Mööda vana lennujaama teed suundutakse Raadi Autokeskuse juurde ning mööda kergliiklusteed Raadi mõisa parki, peale mida viib rada Raadi järve ning dendropargi lähedusse. Finišeerutakse taas ERMi peaukse lähedal asuva kergliiklustee peal.

NB! Kuna tegemist on avatud rajaga, on iga võistleja kohustus jälgida liiklust ümbritsevat liiklust ning liiklusreegleid.

Tutvu rajakaardiga

 

Punktiarvestus 

Esimese etapi 100 kiiremat raja läbijat teenivad punkte vastavalt sellele, mis kohal nad finišiprotokollis on.

Kõik osalejad, kes on finišiprotokollis 100+ kohal, teenivad endale 1 osaluspunkti.

Punktiarvestuses osalevad vaid need inimesed, kes läbivad distantsi ettenähtud kohas ning sisestavad ajavõtukeskkonda sellest GPX faili. Esimese etapi puhul on tegemist ERM-i Jüriööjooksu ametliku rajaga: rajakaart

Autasustamine jooksudistantsil: 

Autasustatakse meeste ning naiste absoluutklassi ja iga vanuserühma kolme parimat lõpetajat, kes on läbinud distantsi ettenähtud kohas ning sisestavad ajavõtukeskkonda sellest GPX faili.

Auhindade kättesaamiseks võtavad võitjatega ühendust SmileRuni korraldajad.

NB! Kõik võistlejaid ootab alates 3. maist ERM-i piletimüügis üllatus! Üllatus ootab jooksjaid kuu aega.

Muu

Korraldajal on õigus teha juhendisse muudatusi. Kõik muudatused võistluse juhendis tehakse teatavaks võistluse kodulehel. 

Layer
Layer
Layer

Jälgi meid

Top